07.10.2020
godz. 18:00
środa

33amy

„Kino na 33 i 1/3” – projekcja filmu Amy

„Kino na 33 i 1/3” realizowane w ramach projektu „SPINACZ. Społeczność; Intermedialność; Edukacja” w ramach programu Edukacja Kulturowa dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

warsztaty poświęcone interpretacji obrazu i dźwięku  pt. „Kino na 33 i 1/3” będą prezentowały Państwu muzykę z płyt winylowych związaną z twórczością Amy Winehouse na oryginalnym sprzęcie z epoki, w której tworzyła. Muzykę artystki zestawimy z  jej biografią  tworząc nowy kontekst dla całej jej twórczości. Po warsztatach zapraszamy na film dokumentalny  pt. „Amy”.

spinacz

O filmie: Dokumentalna opowieść o zmarłej w 2011 roku w wieku 27 lat brytyjskiej wokalistce Amy Winehouse. Historia dziewczyny obdarzonej fenomenalnym talentem, która w bardzo krótkim czasie stała się światową gwiazdą. Film zrealizowany z nieznanych do tej pory materiałów archiwalnych, z bardzo bliska pokazujący jej zawrotną karierę, presję globalnego sukcesu, potrzebę ryzykownego życia i trudne związki z mężczyznami.

Wstęp wolny.

Kontakt: Piotr Szromek, tel. 32 247 39 58 ;   frajda@chck.pl

Zobacz zwiastun filmu:

Uwaga. W związku z sytuacją epidemiologiczną wszystkim naszym gościom rekomendujemy wydrukowanie i przyniesienie ze sobą wraz z biletem poniższego oświadczenia.
Oświadczenie dla gości SDK

 

Ten wpis został opublikowany w . Dodaj odnośnik ulubionych.

NASI PARTNERZY: