16.02.2020
godz. 17:00
niedziela

niemaGOtu_02

KONCERT DLA FRANIA – ZESPÓŁ niemaGOtu

Kochani !
Postanowiliśmy włączyć się do pomocy i zbliżyć Frania do celu. Nakłonieni przez przyjaciół Franka, współorganizujemy koncert zespołu niemaGOtu. Trzeba zebrać prawie 10 mln złotych, by Franio mógł żyć. Zachęcamy wszystkich do udziału.
Podczas koncertu odbędą się licytacje i kiermasz rękodzieła.
 
Całość poprowadzą dziennikarze Radia eM:
Justyna Stolfik- Binda oraz Sylwester Strzałkowski
 
Cegiełki w cenie 30 zł do zarezerwowania i nabycia w biurze Starochorzowskiego Domu Kultury 32 247 39 58
Info: joannabw@chck.pl, 606580269
 
Informacje na temat Frania: www.franekfriends.com. Polecamy!
 
Zespół niemaGOtu powstał w 2015 roku, kiedy opracowany przez jego członków utwór „Błogosławieni miłosierni” został wybrany Hymnem Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. Przebojem „Nie mądrość świata tego” grupa potwierdziła swój twórczy potencjał, natomiast kolejnymi, takimi jak „Nie ma Go tu, wstał!”, „Psalm 126” czy „Biada” – zyskała dziesiątki tysięcy fanów oraz miliony wyświetleń na YouTube’ie.
 
W lot rozpoznawane teksty i melodie autorstwa Kuby Blycharza, folkowy, bezkompromisowy zaśpiew wokalistki – Oli Maciejewskiej oraz zaangażowana, pełna pasji gra instrumentalistów zespołu stały się cechami wyróżniającymi niemaGOtu na tle innych zespołów chrześcijańskich.
 
W niedzielę 16 lutego zespół wystąpi w Starochorzowskim Domu Kultury podczas koncertu na rzecz Franka Surdela. Półroczny Franek jest mieszkańcem naszego województwa i cierpi na rdzeniowy zanik mięśni SMA 1. Franuś z każdym dniem gorzej oddycha i jest coraz słabszy, bo jego mięśnie zanikają. Jego życie może uratować jedynie skomplikowana terapia genowa w USA, która kosztuje prawie 10 milionów złotych!!!
Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na ten cel.
 
Patronat nad wydarzeniem objęło Radio eM.
https://youtu.be/WypJWzHTDhE
Ten wpis został opublikowany w . Dodaj odnośnik ulubionych.

NASI PARTNERZY: