11.10.2020 Kup bilet online
godz. 18:00
niedziela

IMG_0346

“Mała jednostka wielkiej materii” – premiera spektaklu

Premiera spektaklu w wykonaniu Zespołu Tanecznego SOUL
Kim tak naprawdę jesteśmy? Co sprawia, że wszystko płynie? Dlaczego przeciwieństwa się jednoczą? Gdzie znajduje się początek bytów? Czy na scenie świata cały czas odgrywany jest ten sam spektakl? Czy wąż zawsze będzie pożerał swój ogon?
Marzenia, plany i ambicje zaprowadziły nas na sam szczyt. Nie bacząc na żadne przeciwności za wszelką cenę dążyliśmy do celu. Przekraczaliśmy granice, gnaliśmy bez opamiętania ponosząc najwyższe koszty. Poczucie zadowolenia omamiło nasze umysły, a zdolność odbierania bodźców zewnętrznych skarlała. Byliśmy ślepi i głusi. Nie zauważyliśmy destrukcyjnych przemian dokonujących się na naszych oczach. Czy można to jeszcze naprawić?
„Mała jednostka wielkiej materii” to uniwersalna opowieść o postawie człowieka względem otaczającej go natury. Osiem scen przedstawia opozycję którą natura, symbolicznie ukazana jako cztery żywioły, stawia ludzkim pragnieniom. Czy ludzkość nieodwracalnie dąży ku zagładzie, czy może tli się jeszcze jakiś promyk nadziei? Niezależnie od zakończenia tej scenicznej opowieści, życie będzie toczyło się dalej swoim rytmem, a znany nam porządek rzeczy powróci do swoich korzeni inicjując nowy początek.
Bilety: 15 zł
Spektakl przeznaczony dla osób od 13 r. ż.
Info: agnieszka_w@chck.pl , 32/2473956
Uwaga. W związku z sytuacją epidemiologiczną wszystkim naszym gościom rekomendujemy wydrukowanie i przyniesienie ze sobą wraz z biletem poniższego oświadczenia.
Oświadczenie dla gości SDK
Ten wpis został opublikowany w . Dodaj odnośnik ulubionych.

NASI PARTNERZY: