08.08.2018
godz. 19:00
środa

Foto1

Ogrodowe Kino Letnie

„Ogrodowe Kino Letnie”

OGRODOWE KINO LETNIE to impreza o charakterze rodzinnym, w czasie której zostaną zorganizowane warsztaty plastyczne oraz wyświetlony film o tematyce familijnej. O godzinie 19:00 zapraszamy do ogrodu SDK, gdzie zostaną przygotowane warsztaty plastyczne o tematyce związanej z wyświetlanym w tym dniu filmie, oraz udostępnimy miejsce do grillowania i zabaw na wolnym powietrzu.

Około godz. 20:00 wyświetlimy film pod tytułem: „Oz: Wielki i Potężny”.

Zachęcamy wszystkich do przyjścia z całymi rodzinami i spędzenia wolnego letniego czasu w otoczeniu zieleni ogrodu Starochorzowskiego Domu Kultury.

 

 

„Oz: Wielki i Potężny”

Rok produkcji 2013, czas trwania 2 godz. 7 min.

 

„Oz: Wielki i Potężny” to amerykański film fantasy w reżyserii Sama Raimi. Film został wyprodukowany przez Walt Disney Picture, a scenariusz został zainspirowany postacią Czarnoksiężnika z Krainy Oz z powieści Franka Bauma.

Film opowiada o pewnym pyszałku, niejakim Czarodzieju Oz, któremu niezbyt powodzi się w życiu. Dumny, arogancki bohater, występuje w podrzędnym cyrku, marząc o sławie oraz “wielkości”. Jednak jego, jakby się mogło zdawać, dalekie i prawie nieosiągalne plany nagle zaczynają się spełniać, gdy czarodziej wpada w trąbę powietrzną i traci przytomność. Kiedy powoli dochodzi do siebie, odkrywa, że znajduje się w zupełnie nieznanym mu dotąd miejscu, w kranie Oz, gdzie czeka go wielka przygoda… Nadarza mu się także sposobność spełnienia wszystkich swoich marzeń.

 

 

Wstęp wolny – serdecznie zapraszamy!

 

 

Środa 8.08.2018, godzina 19:00

Galeria na Strychu SDK

Kontakt: Piotr Szromek, tel. 32 247 39 57;  piotr@chck.pl

 

Ten wpis został opublikowany w . Dodaj odnośnik ulubionych.

NASI PARTNERZY: