16.10.2020
godz. 19:00
piątek

standup

STAND UP Antoni Syrek-Dąbrowski, Bartosz Zalewski – ODWOŁANY!

UWAGA! Z przyczyn obiektywnych wydarzenie jest odwołane!
Zapraszamy na wieczór ze stand-upem!
Wystąpią dla Was Bartosz Zalewski, Antoni Syrek-Dąbrowski oraz ich supporty, czyli Michał Płonka Stand-Up i Łukasz Kowalski.
===================================================
Bartosz Zalewski – urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowe, dwa do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.
+support Michał Płonka Stand-Up
Antoni Syrek-Dąbrowski – komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Zaczynał jako stand-upper w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2 oraz Roaście Kuby Wojewódzkiego w TVN. Udało mu się również zakwalifikować do anglojęzycznego programu Stand-up Express – kolaboracji komików z całej Europy Wschodniej. Poza stand-upem zajmuje się również improwizacją komediową, której uczył się od mistrzów tej formy w teatrze “IO” w Chicago. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze “Hofesinka”, który co tydzień można oglądać na deskach Resortu w Warszawie.
+support Łukasz Kowalski
===================================================
Wydarzenie wyłącznie dla dorosłych
Bilety dostępne na:
▶ https://standupbilety.pl/…/1404_chorzow-antoni-syrek…

Serdecznie zapraszamy!

Uwaga. W związku z sytuacją epidemiologiczną wszystkim naszym gościom rekomendujemy wydrukowanie i przyniesienie ze sobą wraz z biletem poniższego oświadczenia.
Oświadczenie dla gości SDK

Ten wpis został opublikowany w . Dodaj odnośnik ulubionych.

NASI PARTNERZY: