Pt, Sb
godz. 16.30, 11.00

ZAJĘCIA TANECZNO – BALETOWE PIRUECIK

Zajęcia skierowane są do dzieci od 4. roku życia i opierają się na nauce podstaw tańca klasycznego. Początek zajęć- październik.
.

Celem zajęć jest rozwijanie rytmicznego i estetycznego ruchu, wrażliwości na piękno tańca, wyrobienie oraz nawyku prawidłowej postawy. Stopniowo wprowadzane będą elementy tańca klasycznego (baletu), jako bazy do wszystkich technik tanecznych, oraz ćwiczenia rytmiczne, rozwijające poczucie rytmu i naturalną rytmiczność ciała. Ćwiczenia baletowe uzupełniane będą o inne techniki taneczne, takie jak taniec współczesny i jazzowy, co pozwoli na bardziej wszechstronny rozwój młodych tancerzy.

prowadzące: Weronika Karkosz, Aleksandra Gajdzik
Koszt:45 zł/mies.

Zapraszamy do zapisu i płatności przy pomocy systemu zajęciowego VisualActivity. Nowy system pozwoli Państwu zarejestrować siebie lub swoje dziecko na zajęcia, podglądać plan zajęć oraz dokonywać płatności bez wychodzenia z domu. Co ważne: prosimy o wcześniejszy kontakt z pracownikami SDK lub ChCK lub bezpośrednio z instruktorem w celu upewnienia się, że w grupie jest miejsce. Kliknij by przejść do systemu:

NASI PARTNERZY: