24.05.2024 Kup bilet online
godz. 19:00
piątek

Dżezikowy koncert dla Mam: “Z przebojami na ty!”

Koncert: "Z przebojami na ty!" to spotkanie z hitami ostatnich lat w akustycznych aranżacjach, przy towarzyszeniu gitary, pianina oraz dwóch męskich wokali. Repertuar koncertu to szeroko pojęte klasyki polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej.

Bartosz Listwan: instrumenty klawiszowe, wokal
Michał Lech: gitara akustyczna, wokal

To także idealny pomysł na prezent. Przygotowaliśmy specjalne atrakcyjne wizualnie zaproszenia, zapytaj o nie przy kasie.

Więcej o artystach:
Michał Lech - absolwent Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, w klasie gitary jazzowej dr Piotra Domagały; nauczyciel, gitarzysta oraz wokalista, muzyk sesyjny współpracujący z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej.
Prywatnie fan kolarstwa przełajowego i górskiego oraz sportów ekstremalnych - snowboardingu oraz windsurfingu.
Najważniejsze osiągnięcia:
Wyróżnienie w programie „Szansa na Sukces. Opole 2022” - odcinek z W. Gąssowskim
3. miejsce w 28. Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. K. Szwarlika w Będzinie 2022
1. miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek GLORIA 2022
1. miejsce w konkursie „Kocha się za nic…” Bielsko-Biała 2022
Grand Prix w II Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Dzisiaj w Betleyeeeem” 2023

Bartosz Listwan – wokalista, pedagog, kompozytor, autor tekstów. Doktor habilitowany w dyscyplinie sztuki muzyczne, wykładowca Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Konsultant wokalny Teatru Rozrywki w Chorzowie.
Bartosz Listwan – wokalista, pedagog, kompozytor, autor tekstów. Absolwent wokalistyki jazzowej na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach w klasie dr Ewy Mentel. Od 2007 roku członek zespołu naukowo-dydaktycznego Instytutu Sztuk Muzycznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz zespołu artystycznego Teatru Rozrywki w Chorzowie (do 2016 roku). W 2020 roku uzyskał stopnień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie sztuki w dyscyplinie sztuki muzyczne na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu. Obecnie w charakterze wokalisty współpracuje m.in. z big-bandem Big Silesian Band oraz w charakterze konsultanta wokalnego z zespołem artystycznym Teatru Rozrywki w Chorzowie, odpowiadając m.in. za przygotowanie wokalne zespołu artystycznego do musicali: Koty A. L. Webbera, TOOTSIE Davida Yazbeka, spektaklu muzycznego Katarzyny Błaszczyńskiej DWANAŚCIE GODZIN Z ŻYCIA KOBIETY, koncertu: Zatańczmy! Koncert sylwestrowy 2022/2023 oraz autorskiego recitalu: W pogoni za aniołami... Autor solowych projektów artystycznych - płyty CD: „Wracam do domu - Legenda miasta Złotoryja” oraz płyty CD: „W pogoni za aniołami…” pierwszego monograficznego zapisu dokumentującego autorską twórczość wokalno-instrumentalną.

Bilety: 40zł ( przy zakupie biletu na warsztat 30zł )
Info: majka@chck.pl / 32 247 39 56

Ten wpis został opublikowany w . Dodaj odnośnik ulubionych.

NASI PARTNERZY: