18.05.2021 Kup bilet online
godz. 17:00
wtorek

Inauguracja MAMY KLUB – warsztaty Mamutka Szyje

Z radością zapraszamy na pierwsze warsztaty inaugurujące Mamy Klub!
Warsztaty odbędą się w Ogrodzie SDK w ramach Ogrodowej Strefy Kultury
Dowiedz się więcej, jak się zapisać do Klubu: https://sdk.org.pl/2021/04/23/mamy-klub-klub-dla-mam

Jeśli masz na głowie mnóstwo obowiązków takich jak praca, dom, dzieci i ciągle za mało czasu dla siebie to świetnie Cię rozumiemy. Dlatego chciałybyśmy abyś na chwilę zapomniała o codzienności i spędziła miło czas w towarzystwie innych kobiet, dając upust swoim artystycznym zdolnością, przy okazji tworząc mały upominek dla kogoś kogo kochasz najbardziej na świecie.

Mamutka szyje o sobie: Cześć mam na imię Magda i razem z moją mamą, a zarazem babcią moich dzieci tworzymy małą rodzinną firmę "Mamutka Szyje". Jak już się domyśliłaś tworzymy produkty dla dzieci. Na warsztatach, na które Cię serdecznie zapraszamy postaramy się zarazić Cię naszą pasją jaką jest szycie. Pokażemy Ci parę prostych trików, dzięki którym nawet jeśli nigdy wcześniej nie siedziałaś przy maszynie, z warsztatów wyjdziesz z własnoręcznie wykonaną uszytką. Na początek zaczniemy od czegoś prostego, praktycznego i ładnego, a będą to dekoracyjne poduchy.

Jeśli chcesz poznać nas bliżej możesz zajrzeć na naszą stronę www.mamutkaszyje.pl lub znaleźć nas w mediach społecznościowych takich jak FB czy Instagram.

To jak? Możemy na Ciebie liczyć? Nie ma wymówek, a dziecko przekupisz uroczą poduchą;)
Na warsztaty może przyjść każdy zainteresowany!!!

Info: Agnieszka Woźniczka tel. 32/247 39 57, agnieszka_w@chck.pl
Bilety: 20 zł (dla Klubowiczek mamy zniżkę!)

Uwaga. W związku z sytuacją epidemiologiczną wszystkim naszym gościom rekomendujemy wydrukowanie i przyniesienie ze sobą wraz z biletem poniższego oświadczenia. Oświadczenie dla gości SDK
Ten wpis został opublikowany w . Dodaj odnośnik ulubionych.

NASI PARTNERZY: