26.05.2021 Kup bilet online
godz. 18:00
środa

Kamil Franczak na Dzień Matki. Największe przeboje polskich twórców

Koncert odbędzie się w Ogrodzie SDK w ramach Ogrodowej Strefy Kultury.

W tak ważnym dniu, jakim jest Dzień Matki Kamil Franczak chce wyśpiewać jak najwięcej dźwięków z repertuaru Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego oraz Marka Grechuty. A tym samym zrobić najpiękniejszy prezent dla naszych mam, jaki może dać tak znakomity artysta. Kamilowi na instrumentach klawiszowych towarzyszyć będzie Radosław Michalik.

Kamil Franczak, artysta Teatru Rozrywki zaprasza na koncert niezapomnianych przebojów polskich twórców. Repertuar znanych i lubianych wykonawców, jak i autorów piosenek będzie wspaniałym bukietem dla naszych kochanych mam.

Kamil, a w zasadzie FRANEK ( bo pod takim pseudonimem znają go bliscy jak i fani), związany jest z deskami teatru już od prawie 10lat, na których zadebiutował w wielu wspaniałych rolach, docenionych również nagrodami. W 2020 roku otrzymał prestiżową artystyczną nagrodę ZŁOTA MASKA za rolę Mistrza Ceremonii w musicalu Cabaret J. Kandera i F. Ebba.

W 2014 roku zadebiutował w recitalu pt „ Dni których nie znamy”, gdzie w świetnych aranżacjach i ze świeżym powiewem podszedł do piosenek Marka Grechuty. Za ten recital również otrzymał nominację do nagrody Złota Maska i późniejszą I nagrodę w 4. Ogólnopolskim Konkursie Na Interpretację Piosenek Marka Grechuty GRECHUTA FESTIVAL w Świnoujściu (2018). Kamil Franczak był także finalistą w trzeciej edycji Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego jak i zdobywcą II Nagrody na 23. Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej w Sopocie.

Bilety: 30 PLN
Info : majka@chck.pl; tel. 32 247 39 56

Uwaga. W związku z sytuacją epidemiologiczną wszystkim naszym gościom rekomendujemy wydrukowanie i przyniesienie ze sobą wraz z biletem poniższego oświadczenia. Oświadczenie dla gości SDK

Ten wpis został opublikowany w . Dodaj odnośnik ulubionych.

NASI PARTNERZY: