11.06.2021 Kup bilet online
godz. 19:00
piątek

Koncert Muzyczne inspiracje z Nigerii – NOWY TERMIN

Muzyczne inspiracje z Nigerii to koncert pełen natchnionych utworów, które mają nam przypominać o niesamowitej mocy miłości. Wszyscy bowiem potrzebujemy czasem wsparcia, które pozwala nam się podnieść. Spróbujemy znaleźć powody do wdzięczności, niezależnie od tego, w jakiej sytuacji się znajdujemy.
Przyjdź, by pozytywnie się naładować. Usłyszymy muzykę złożoną z dźwięków, sięgających afrykańskich korzeni, uzupełnionych zachodnimi i polskimi smaczkami.
Oryginalnym językiem większości piosenek jest YORUBA, jeden z lokalnych języków używanych w niektórych częściach Nigerii oraz angielski, który jest tam językiem urzędowym.
Na scenie wystąpi 13 muzyków: Sekcja wokalna: wokale główne: Solomon Kunle Omogbemi (Nigeria) Deborah Funmilola Oyewole (Estonia) chórki: Marysia Feduniewicz Anna Buczkowska Julia Kania Sekcja dęta: trąbka: Mateusz Wachtarczyk saksofon tenorowy: Daniel Bober puzon: Waldek Nowakowski saksofon altowy: Solomon Kunle Omogbemi Sekcja rytmiczna: gitara basowa: Kaludia Wachtarczyk piano: Adam Goik gitara: Mateusz Guszak perkusja: Kajetan Adamczyk perkusjonalia: Patryk Zakrzewski

bilety: 40PLN, 45 PLN w dniu koncertu info: sebastian@chck.pl

Posłuchaj występu:

Uwaga. W związku z sytuacją epidemiologiczną wszystkim naszym gościom rekomendujemy wydrukowanie i przyniesienie ze sobą wraz z biletem poniższego oświadczenia. Oświadczenie dla gości SDK
Ten wpis został opublikowany w . Dodaj odnośnik ulubionych.

NASI PARTNERZY: