02.10.2021 Kup bilet online
godz. 17:00
sobota

Koncert zespołu De Silvers

De Silvers to zespół z Chorzowa istniejący na scenie muzycznej od roku 2012. Jak na tak krótki staż, zespół zdobył już dużą popularność i często jest zapraszany na imprezy, festyny i koncerty. Zasługą tego sukcesu są z pewnością członkowie grupy – doświadczeni artyści, którzy koncertowali już wcześniej na polskich i zagranicznych scenach muzycznych.

Jego założycielem jest Aleksander Pietrek, który w grupie gra na klawiszach a dodatkowo zajmuje się aranżem i muzyką. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu spod jego ręki wychodzą doskonale brzmiące i niepowtarzalne utwory. Kolejnym członkiem zespołu jest Sylwia Grzywa. Od tej uroczej wokalistki o wyjątkowym głosie pochodzi nazwa zespołu De Silvers. Artystka odpowiada także za wizerunek zespołu – z powodzeniem przyciągając męską część fanów. Ostatnim, jednak nie mniej ważnym, członkiem grupy jest doskonale śpiewający i grający na gitarze Waldemar Wiśniewski. Muzyk pisze także oryginalne i zaskakujące teksty do piosenek zespołu. Co przyciągnęło tę trójkę zdolnych ludzi do siebie? Jak twierdzą: pasja do muzykowania i przyjaźń.

Zespół to nie tylko profesjonalnie przygotowani muzycy to także niezwykle szeroki repertuar, który pozwala grać zespołowi z powodzeniem na koncertach, festynach, imprezach firmowych i bankietach. Fani dobrej tanecznej muzyki zdecydowanie nie zawiodą się, gdy usłyszą recital De Slivers przygotowany specjalnie na imprezy okolicznościowe.

Bilety: 20 PLN
Info i sprzedaż biletów: Marek Krupa, marek@chck.pl
Tel. 32 247 39 58

Ten wpis został opublikowany w . Dodaj odnośnik ulubionych.

NASI PARTNERZY: