01.07.2022 Kup bilet online
godz. 19:00
piątek

Ogrodowe Electropopowe party – Marzetz&Sunshine Drinkers oraz FRANKY

Ogrodowe Electropopowe party to impreza, która zabrzmi w okolicach Starego Chorzowa w pierwszy dzień lipca.

Szukasz pomysłu na piątkowy wieczór, by rozpocząć wakacje z przytupem? Mamy coś dla Ciebie!

Party otworzy występ zespołu Marzetz& Sunshine Drinkers. Projekt muzyczny łączący ze sobą muzykę elektroniczną z energią i ekspresją bandu grającego na żywo.
Muzyczne show oparte jest o muzykę autorską z pogranicza muzyki house, chill-house’u, acid-house’u oraz znane utwory muzyki elektronicznej/electropopowej.
Sunshine Drinkers to nic innego jak set dj’ski grany przez cały zespół!
Nad całością projektu czuwa pomysłodawca Michał Marzetz - producent muzyczny i twórca szeroko pojętej muzyki elektronicznej: od relaksujących ambientów po taneczne utwory house.

Zespół wystąpi w składzie:
Maria Marzetz - wokal
Michał Marzetz - elektronika, gitara
Krzysztof Głuch jr - gitara
Paweł Łamik - bas
Kamil Bajor - perkusja
Marcin Melcher - trąbka
Piotr Banaś - saksofonGwiazdą wieczoru będzie FRANKY i jego najnowszy materiał z albumu #lubiecie.
Kamil Franczak znany wcześniej jako aktor Teatru Rozrywki, wokalista, songwriter, aktor, prezenter. Laureat festiwali oraz nagród muzycznych i teatralnych. Współprowadzący program Poziom 2.0, emitowany w latach 2011-12 na antenie TVP2.wokalista grupy Zero Procent, z którą przez kilka lat współpracy zagrał setki koncertów, wydał dwa studyjne albumy pokazuje nam się w całkiem nowej, zaskakującej dla wielu odsłonie.

Na początku 2018 roku, w ścisłej współpracy z producentem, Danielem Cebulą-Oryniczem, rozpoczął prace nad pierwszym solowym materiałem, który ma wyznaczyć zupełnie nową drogę i muzyczny kierunek jego artystycznych poczynań.
Na debiutanckim albumie „#lubiecie” nie usłyszymy utworów ubranych w przystępne, czy „popularne” brzmienia. Twórcy zdecydowanie stawiają na swoją muzyczną tożsamość, która będąc odzwierciedleniem wrażliwości młodego piosenkarza, pozwala na szczerą wypowiedź. Podaną i śpiewaną tylko tak, jak FRANKY czuje i lubi. Przez to „#lubiecie”, będzie stać pod znakiem swobody wypowiedzi. Jednocześnie jest zapowiedzią pozostania na świadomie obranym, artystycznym kursie na znacznie dłużej.

Skład zespołu:
FRANKY - vocal
Dawid Makosz - instrumenty klawiszowe, loopy
Klaudia Wachtarczyk - bass, instrumenty klawiszowe
Tymek Papior - bębnyPo tej dawce niesamowitych electropopowych i housowych brzmień nie może zabraknąć imprezy do rana…
Na afterparty zapraszamy wraz z DJem Beat Le Juice na naszej sali widowiskowej w SDK ( tego jeszcze nie grali 😀 ). Będzie funkowo i niezmiennie tanecznie!

Funk, bas, glitch - tak w trzech słowach można określić muzykę pochodzącego z Cieszyna producenta i DJa - Beat Le Juice. Eklektyczna mieszanka stylów, brzmień i inspiracji, którą serwuje w każdym utworze potrafi zaspokoić głód zarówno fanów najnowszych, dźwiękowych eksperymentów jak i zwolenników klasycznych, funkowych brzmień. W poszukiwaniu swojego stylu i w celu doskonalenia producenckiego rzemiosła wyruszył do Wielkiej Brytanii, by po dwóch latach zostać absolwentem manchesterskiej School of Electronic Music. Przygoda ta została zwieńczona współpracą z brytyjską wytwórnią Scour Records i wydaniem debiutanckiej EP pod tytułem “So Much Style”. Obecnie pracuje on nad drugim studyjnym wydawnictwem i graniem na żywo w serwisie Twitch w ramach kolektywów Funklectic i Global Funk Fam.


Naprawdę nie może Cię zabraknąć!

Bilety: 25zł
Info: majka@chck.pl

Ten wpis został opublikowany w . Dodaj odnośnik ulubionych.

NASI PARTNERZY: