19.05.2023
godz. 19:30
piątek

Rockowy koncert w ramach Otwartej Sceny Artystycznej

Tym razem zapraszamy Was na koncert kilku zespołow, którzy zagrają dla Was w ramach OSY - Otwartej Sceny Artystycznej: zespół Kin Cat z Opola to autorski materiał pełen delikatnego rockowego brzmienia. Z kolei zespół The Heroes to mocniejsze uderzenie wprost z naszych okolic.

Świat dzieli się na cztery strony a kot zawsze spada na cztery łapy. My spadamy na scenę łącząc kolory w muzykę z pogranicza rock and rolla, grunge'u i funk'a. Jednym słowem - KIN CAT! Kończymy obecnie pracę nad swoją pierwszą płytą.

Tym razem w ramach Otwartej Sceny Artystycznej zespół z Opola i Wrocławia w składzie:
Mateusz "Laska" Laskowski - wokal
Tomasz Broy - gitara, wokal
Przemysław Dubikowski - bas
Gustaw Rydzak - perkusja

info: majka@chck.pl, 32 247 39 56
bilety: 15zl

Więcej o idei Otwartej Sceny Artystycznej (OSA)
Masz zespół, chcesz wystąpić na profesjonalnej scenie? Spróbuj u nas swoich sił! Chcemy, aby zespoły które dotąd nie miały szansy pokazać się szerszej publice stanęły przed mikrofonem i oswoiły swoją sceniczną tremę.
Raz w miesiącu będziemy organizować koncerty pod szyldem OSA „Scena dla młodych”, na których zespół, solista lub grupa będą prezentować swoją twórczość autorską bądź coverową.
Wystarczy wysłać do nas kartę zgłoszenia wraz z kilkuminutowy nagraniem wideo. Zgłoszenia można wysyłać do nas przez cały sezon artystyczny 2022/2023.

Zakwalifikowanych uczestników będziemy informować o możliwości występu z przynajmniej miesięcznym wyprzedzeniem.
Więcej informacji: majka@chck.pl, tel. 32 247 39 56

Ten wpis został opublikowany w . Dodaj odnośnik ulubionych.

NASI PARTNERZY: