19.09.2021 Kup bilet online
godz. 17:00
niedziela

Koncert zespołu ZOA Band

Klimaty okołojazzowe, muzyka gitarowa - czyli koncert idealny na koniec lata.

ZOA Band to najnowszy projekt Ludwika Konopko-gitarzysty i kompozytora. Zespół tworzą znakomici, doświadczeni muzycy znani z innych formacji i bardzo różnych gatunków muzycznych.
Podstawą wiążącą muzyków jest swobodna improwizacja i radość wspólnego grania, wzajemna inspiracja i dążenie do dalszego muzycznego rozwoju.
Ich muzyka jest niezwykle emocjonalna, klimatyczna ale także mocno energetyczna. Balansuje od smooth jazzu/jazzu przez blues, world music, flamenco do rocka i szeroko rozumianej muzyki gitarowej.
Podczas koncertu zespół zaprezentuje materiał z najnowszej płyty lidera grupy „RAIA” ukończonej w kwietniu 2021. Lider zespołu - kompozytor, aranżer, gitarzysta jest rozpoznawalny ze swojej głębi i artystycznej ekspresji, niezwykłej wrażliwości oraz wielkiej wirtuozerii gry i wolności improwizacji. Ze swoim poprzednim zespołem zagrał support koncertu Al Di Meola we Wrocławiu. Zespół wykona także covery  Stinga, Stevie Wondera, Acoustic Alchemy, Rosenberg Trio we własnych aranżacjach.

Zespół zagra w składzie:
Ludwik Konopko - gitara akustyczna, gitara klasyczna
Mirosław Hady (Golec Uorkiestra) - instrumenty perkusyjne
Piotr Radecki (Maryla Rodowicz) - gitara akustyczna
Michał Łyp (Pilar) - bas

Bilety: 25/20 zł
Info: marek@chck.pl, 32 247 39 58
Posłuchaj:


Uwaga. W związku z sytuacją epidemiologiczną wszystkim naszym gościom rekomendujemy wydrukowanie i przyniesienie ze sobą wraz z biletem poniższego oświadczenia. Oświadczenie dla gości SDK

Ten wpis został opublikowany w . Dodaj odnośnik ulubionych.

NASI PARTNERZY: