22.06.2024
godz. 11:00
sobota

Piknik #KULTURALNA GARAŻÓWKA

Zapraszamy na wielkie otwarcie Ogrodowej Strefy Kultury 2024!

Jest Wam bliska ekologia? Macie w domu rzeczy, z których już nie korzystacie? A ponadto chcecie spędzić czas na świeżym powietrzu i dobrze się bawić? - to mamy wydarzenie idealne dla Was!

Kiedy: 22 czerwca godzina 11.00 -15.00
Gdzie: Ogród SDK
Jak to działa: Jeśli masz rzeczy, których nie używasz i chcesz się nimi wymienić, albo po prostu oddać w dobre ręce zgłoś się mailowo na adres: joannabw@chck.pl. Zarezerwujesz sobie w ten sposób miejsce wystawowe w postaci stolika z ławką. Liczba stanowisk ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Przykładowe rzeczy, które można przynieść: zabawki, książki, biżuterię, ubrania, bibeloty. Pamiętajcie, by były to rzeczy zadbane i wyprane.
Uwaga nie wolno przynosić tytoniu, alkoholu i leków.

Ponadto w ramach wydarzenia odbędą się również animacje dla dzieci oraz warsztaty z cyklu #przeróbMY – gdzie stworzymy klimatyczne lampiony z resztek starych świec.
Otworzymy również BIBLIOTEKĘ POD CHMURKĄ, która na stałe zagości w ogrodzie SDK i zawierać będzie książki, puzzle i gry planszowe oraz MAGICZNĄ SZAFĘ Z ZABAWKAMI, która służyć będzie wymianie zabawek.
Co warto ze sobą zabrać na wydarzenie?
- rzeczy w dobrym stanie na wymianę: ubrania, płyty, rośliny
- kubeczki na wodę, lemoniadę,
- piknikowe koce i kosze z pysznościami,
- resztki niepotrzebnych świec, z których wykonasz nowe pachnące świece i zabierzesz do domu

Nasza #KULTURALNA GARAŻÓWKA otworzy tym samym Ogrodową Strefę Kultury, czyli cykl wydarzeń letnich. W tym roku przybierze ona nieco inną formułę niż w poprzednich latach. Oprócz atrakcyjnych i różnorodnych wydarzeń udostępnimy Wam ogród raz w tygodniu, by móc się wyciszyć, zrelaksować na łonie natury, ale i powymieniać rzeczami.

Jeśli w czerwcu nie możesz być z nami, zajrzyj do nas koniecznie, podczas kolejnych #KULTURALNYCH GARAŻÓWEK:
20 lipca
24 sierpnia
21 września

Wstęp wolny

Ten wpis został opublikowany w . Dodaj odnośnik ulubionych.

NASI PARTNERZY: