17.07.2023 Kup bilet online
godz. 08:00
poniedziałek

Letnie warsztaty artystyczne dla dzieci

Turnus II – 17-28.07.2023, g. 8.00-14.00

Jak co roku zapraszamy dzieci na nasze letnie warsztaty artystyczne które w tym roku poszerzą swoje godziny działania przez dwa tygodnie w godzinach od 8.00 do 14.00 dzieci będą wspaniale artystycznie pogłębiać swoje talenty ale również doskonale się bawić.

NA DALEKIM WSCHODZIE – II TURNUS

Zapraszamy na azjatyckie lato! Podczas II Turnusu Letnich Warsztatów Artystycznych SDK przeniesiemy się do krainy marzeń! Poznamy ciekawostki związane z kulturą Japonii i tradycją Chin, oraz sekrety życia mieszkańców dalekiego wschodu. Przenosząc się do Azji poznamy kraj kwitnącej wiśni, nauczymy się podstaw chińskiego pisma, skryjemy tajniki sztuk walki, wykonamy origami i przeżyjemy niesamowitą przygodę!  Podczas wspólnej zabawy zagramy w chińskie posągi, tangram i nauczymy się jeść pałeczkami.

UWAGA!

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc a duże zainteresowanie Warsztatami prosimy o uregulowanie płatności maksymalnie do dwóch tygodni przed rozpoczęciem. W przypadku braku opłacenia do tego czasu rezerwacja zostanie wycofana, aby dać szanse innym zainteresowanym dzieciom. 

Dla dzieci od 7 r. ż.
Bilety: 250 zł/os za turnus
Info: marek@chck.pl, 32 247 39 58

Ten wpis został opublikowany w . Dodaj odnośnik ulubionych.

NASI PARTNERZY: