29.05.2021 Kup bilet online
godz. 16:00
sobota

NutkoSfera i DrobNutki – CeZik dzieciom akustycznie – NOWY TERMIN

Bilety zakupione na termin 14.11.2020 zachowują swoją ważność!

Osoby, które mają bilety na godzinę 13.00 - koncert przeniesony jest na godzinę 18.00. Jeśli masz bilet na godzinę 16.00 - nic się nie zmieniło! Za niedogodności bardzo przepraszamy!

Joł, joł Jowisz!” – tymi słowami wita się z Wami jedna z planet naszego Układu Słonecznego
Aby poznać lepiej duże i „Małe ciała niebieskie” oraz dowiedzieć się, czemu samolot lata, statek pływa, a głowa myśli, spotkaj się z nami podczas wyjątkowego koncertu. Zabierz ze sobą uśmiech i dołącz do wspólnej zabawy! Nutkosfera i DrobNutki to projekty pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta urodził się w Gliwicach w 1985 roku. Od tamtej pory (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje!
Cztery lata temu CeZik zmienił obrany kurs. Od tego czasu tworzy kanał internetowy dla dzieci NutkoSfera, gdzie najpopularniejszy jego klip „W układzie słonecznym” ma ponad 40 milionów wyświetleń. NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. Kanał NutkoSfera ma już ponad 115 milionów wyświetleń i nadal pędzi niczym „Pociąg Elektryczny”. Bilety: 20 zł dziecko, 30 zł opiekun

Info: Agnieszka Woźniczka tel. 32/247 39 57, agnieszka_w@chck.pl

Od 2009 roku  CeZik swoją twórczość publikuje w Internecie. Do tej pory na kanałach You Tube „CeZik” oraz „KlejNuty” (sprawdź tutaj: www.youtube.pl/ascezik i tutaj: www.youtube.pl/klejnuty ) opublikował kilkadziesiąt filmów.

Artystą opiekuje się Agencja Koncertowa Borówka Music www.facebook.com/borowkamusic

Uwaga. W związku z sytuacją epidemiologiczną wszystkim naszym gościom rekomendujemy wydrukowanie i przyniesienie ze sobą wraz z biletem poniższego oświadczenia. Oświadczenie dla gości SDK
Ten wpis został opublikowany w . Dodaj odnośnik ulubionych.

NASI PARTNERZY: