26.11.2021
godz. 19:00
piątek

OSA – Koncert Bez Ceregieli

Zapraszamy na kolejny koncert w ramach naszej inicjatywy Otwarta Scena Artystyczna.

Zespół BEZ CEREGIELI został założony przez grupę muzycznych przyjaciół w 2019 roku. Muzycy którzy wcześniej tworzyli takie projekty artystyczne jak ŻYWICA, RDZA, ULICA i wiele innych postanowili połączyć siły by pod nazwa BEZ CEREGIELI posłać w świat dźwięki pozytywnych wibracji niesionych przez energetyczny miks Reggae i Ska. Pomysłodawcą i założycielem zespołu był gitarzysta rytmiczny Andrzej Ociepa znany bytomski muzyk który niestety w grudniu 2020 przegrał walkę z chorobą. Pomimo śmierci Andrzeja zespół postanowił kontynuować swoją artystyczną misję zarażania ludzi pozytywna energią i po dojściu nowych muzyków dalej pisze swoja historię.

BEZ CEREGIELI znane jest z grania niezwykle żywiołowych i porywających publiczność koncertów. Wokalista zespołu charyzmatyczny Brodaty Zbir swoim wokalem i energią sceniczną jak i wyjątkowa autentycznością porywa publiczność do nieskrępowanej zabawy oraz wymiany pozytywnej energii.

Każdy koncert zespołu to kolejna szalona przygoda do krainy Pozytywnych Wibracji Odrzuć troski – Wyczuj klimat – Dołącz i daj się ponieść pozytywnej Wibracji!

Skład zespołu:
Mateusz Kopyciok vel Brodaty Zbir – vocal
Jasiu Książek – perkusja
Beno Bartczak – bas
Aleksander „Gonzo” Keller – gitara
Krzysztof „Para” Parka – gitara
Daniel Łukawski – puzon
Michał Ścierski – trąbka

Bilety: 5 zł
Info: majka@chck.pl; 32 247 39 56

Więcej o Otwartej Sceni Artystycznej:

Masz zespół, chcesz wystąpić na profesjonalnej scenie? Spróbuj u nas swoich sił! Chcemy, aby zespoły które dotąd nie miały szansy pokazać się szerszej publice stanęły przed mikrofonem i oswoiły swoją sceniczną tremę.

Raz w miesiącu będziemy organizować koncerty pod szyldem OSA „Scena dla młodych” na których zespół, solista lub grupa będą prezentować swoją twórczość autorską bądź coverową.

Wystarczy wysłać do nas kartę zgłoszenia wraz z kilkuminutowy nagraniem wideo. Zgłoszenia można wysyłać do nas przez cały sezon artystyczny 2021/2022.

Zakwalifikowanych uczestników będziemy informować o możliwości występu z przynajmniej miesięcznym wyprzedzeniem.

Regulamin
Karta zgłoszenia

Uwaga. W związku z sytuacją epidemiologiczną wszystkim naszym gościom rekomendujemy wydrukowanie i przyniesienie ze sobą wraz z biletem poniższego oświadczenia. Oświadczenie dla gości SDK

Ten wpis został opublikowany w . Dodaj odnośnik ulubionych.

NASI PARTNERZY: