09.03.2024 Kup bilet online
godz. 17:00
sobota

Panie mają dżezik – warsztaty dla Kobiet

To będzie nasz dzień - Dzień Kobiet. Zapraszamy wszystkie fajne babki, te młode i te starsze, żeby znaleźć u nas coś dla siebie. Pierwsza część tego popołudnia to część warsztatowa.

Specjalnie dla Was, drogie Panie, przygotowaliśmy 3 rodzaje warszatów. Wszystkie rozpoczynają się o godzinie 17.00.
W cenie 30 zł jest jeden wybrany warsztat:

a) warsztaty - wokalne, zrobimy sobie rozgrzewkę i razem nauczymy się wybranego standardu jazzowego
Lubisz śpiewać? Nigdy nie miałaś okazji spróbować swoich sił na scenie? A może po prostu lubisz słuchać muzyki i sobie do niej nucić? Zapraszamy na warsztat wokalny. Podczas warsztatów będzie można doświadczyć profesjonalnej rozśpiewki wokalnej, pośpiewać z innymi uczestnikami wydarzenia oraz nauczyć się wybranego standardu rozrywkowego po to, by potem (oczywiście dla chętnych) zaśpiewać go razem z nami na naszej scenie... Warsztat poprowadzą wokalistki Maja Łamik oraz Ania Bratek.

b) taneczne, gdzie uruchomimy nasze ciała i nauczymy się jazzowych kroków
Warsztaty taneczne z okazji Dnia Kobiet to idealna okazja, żeby się poruszać, poczuć się pięknie i pobyć ze swoim ciałem. W rytmie jazzowej muzyki spędzimy wspólnie czas na parkiecie, niezależnie od tego czy posiadacie jakiekolwiek doświadczenie taneczne. Zajęcia są otwarte dla wszystkich miłośniczek tańca i ruchu. Zapraszamy wraz z prowadzącą - Monika Dzwonnik

c) plastyczne, gdzie wykonamy dodatki nawiązujące do trendów lat 20tych i 30tych.
Zrobimy torebkę wykorzystując karton po mleku, tkaniny dekoracyjne, klej na gorąco i jako dodatek - kolczyki z piór. Będzie to chwila na spotkanie w twórczej atmosferze przy aromatycznej kawie czy herbacie. Warsztat poprowadzi założycielka Pracowni Wyobraźni Arte - Joanna Barnaś Wójcik

Wszystko po to, byście mogły uwolnić swoje pokłady kreatywności! Razem taniej - jeśli wybierasz się na warsztat i koncert - bilet jedyne 60 zł!
Napisz, jaki warsztat wybierasz, wysyłając maila na annabratek@chck.pl lub pisząc do nas na Facebooku lub Instagramie

Bilety:
30 zł - warsztat,
40 zł - koncert,
60 zł - razem

Info: joannabw@chck.pl; 32 247 39 54

Ten wpis został opublikowany w . Dodaj odnośnik ulubionych.

NASI PARTNERZY: