06.08.2022 Kup bilet online
godz. 19:30
sobota

Reggae w ogrodzie – Koncert zespołu “Bez Ceregieli”

Zespół BEZ CEREGIELI został założony przez grupę muzycznych przyjaciół w 2019 roku. Muzycy którzy wcześniej tworzyli takie projekty artystyczne jak ŻYWICA, RDZA, ULICA i wiele innych postanowili połączyć siły by pod nazwa BEZ CEREGIELI posłać w świat dźwięki pozytywnych wibracji niesionych przez energetyczny miks Reggae i Ska. Pomysłodawcą i założycielem zespołu był gitarzysta rytmiczny Andrzej Ociepa znany Bytomski muzyk który niestety w grudniu 2020 przegrał walkę z chorobą. Pomimo śmierci Andrzeja zespół postanowił kontynuować swoją artystyczną misję zarażania ludzi pozytywna energią i po dojściu nowych muzyków dalej pisze swoja historię.
BEZ CEREGIELI znane jest z grania niezwykle żywiołowych i porywających publiczność koncertów. Wokalista zespołu charyzmatyczny Brodaty Zbir swoim wokalem i energią sceniczną jak i wyjątkowa autentycznością porywa publiczność do nieskrępowanej zabawy oraz wymiany pozytywnej energii.
Zespół do tej pory nagrał w studio 2 piosenki „Miasto” oraz „Nowy Dzień” które w formie klipów są dostępne na stronie YT zespołu. W planach na najbliższe miesiące jest nagranie w studnio pełnowymiarowej płyty długogrającej.
Każdy koncert zespołu to kolejna szalona przygoda do krainy Pozytywnych Wibracji
Odrzuć troski – Wyczuj klimat – Dołącz i daj się ponieść pozytywnej Wibracji

Skład zespołu:
Mateusz Kopyciok vel Brodaty Zbir – vocal
Jasiu Książek – perkusja
Beno Barczak – bas
Aleksander „Gonzo” Keller – gitara
„Simon” Nowakowski – gitara
Daniel Łukawski – puzon
Dawid Gawlik – instrumenty perkusyjne

Bilety: 25zł
Info: majka@chck.pl, 32 247 39 56

Ten wpis został opublikowany w . Dodaj odnośnik ulubionych.

NASI PARTNERZY: