02.07.2021
godz. 19:00
piątek

Wakacyjne Piątki w Ogrodowej Strefie Kultury

Już od lipca, co piątek będziemy spotykać się w naszym ogrodzie. Każdy wakacyjny weekend będziemy mogli rozpocząć świetnym koncertem, filmem z muzyką na żywo a nawet potańczyć przy różnorodnej muzyce.
Ważne, by każdy znalazł coś dla siebie, dlatego przygotowaliśmy wiele różnorodnych stylów muzycznych i wydarzeń - od klasyki, przez folk, jazz, kończąc na znanych i lubianych popowych hitach, do których nawet będzie można potańczyć. Czasem głośno, czasem delikatnie. Nie zabraknie też starego dobrego niemego kina oraz spotkania z naszą śląską kulturą. Już dziś zaplanuj sobie czas na każdy Wakacyjny Piątek w Ogrodowej Strefie kultury.

W ramach Wakacyjnych piątków wystąpią : Warsztatowe Studio Wokalne Kamila Barona, kwartet rozrywkowy, który podegra nam do "Potańcówki na Starym", ToDo Art Trio - dla fanów muzyki klasycznej, Zespół Rube Świnie, który w folkowym klimacie podegra do tańców, Orkiestra Ludwika Sarskiego z niemym filmem "Bestia", GGDuo - duet jazzowego małżeństwa, a zakończymy całe wakacje Piknikiem Eko w śląskim folkowym klimacie i warsztatami perkusyjnymi dla dzieci i młodzieży.

Zapraszamy na wydarzenia:

23.07, godz. 20.00 - Rube Świnie – koncert zespołu folkowego z potańcówką w Ogrodowej Strefie Kultury

30.07, godz. 21.00 - Niemy film “Bestia” z muzyką na żywo w wykonaniu Orkiestry Ludwika Sarskiego

6.08, godz. 19.30 - Koncert Orkiestry Chorzowski Brass Band

13.08, godz. 19.30 - Koncert duetu GGDuo - Gabi i Wojtek Gąsior

Info: majka@chck.pl, 32 247-39-56

Ten wpis został opublikowany w . Dodaj odnośnik ulubionych.

NASI PARTNERZY: