30.07.2021 Kup bilet online
godz. 21:00
piątek

Niemy film “Bestia” z muzyką na żywo w wykonaniu Orkiestry Ludwika Sarskiego

Zapraszamy na kolejny wakacyjny piątek w Ogrodzie SDK. Jest to świetna okazja nie tylko do tego, by poprzebywać w towarzystwie kultury. Ale również spędzenia czasu w otoczeniu zieleni. Zachęcamy, by zabrać swoje koce, ulubione przysmaki. Zróbmy razem piknik z kulturą w tle.

Film "Bestia” opowiada tragiczną historię trójkąta miłosnego: młodej artystki oraz jej dwóch kochanków, byłego i nowego, żonatego z inną kobietą. Rolę artystki gra Pola Negri, największa gwiazda ówczesnego polskiego kina. Film jest najstarszym zachowanym obrazem z udziałem aktorki i jednym z dziewięciu, które nakręciła dla wytwórni Sfinks.

ORKIESTRA LUDWIKA SARSKIEGO
Kolektyw artystyczny założony przez dwóch multiinstrumentalistów – kompozytorów:
Damiana Szymczaka oraz Piotra Tomalę.

Artyści łączą takie style jak early jazz, ragtime, tango, swing, czy klezmer. Zespół z dużym powodzeniem koncertuje w Polsce i za granicą. Działalność Orkiestry Ludwika Sarskiego to kameralne koncerty oraz wykonywanie autorskiej muzyki na żywo do filmów niemych Bustera Keatona, Charliego Chaplina, Romana Polańskiego i innych.
14 maja nakładem wydawnictwa DUX ukazała się debiutancka płyta OLS THE KID, która jest hołdem dla twórczości Chaplina i inspirowana jest filmem Brzdąc, którego stulecie premiery przypadło na 2021 rok.

Bilety: 20 zł
Info: majka@chck.pl, 32 247-39-56

Ten wpis został opublikowany w . Dodaj odnośnik ulubionych.

NASI PARTNERZY: