03.11.2021 Kup bilet online
godz. 18:00
środa

X PRZYSTANEK KRAJCOK

Coroczna impreza Przystanek Krajcok to wspomnienie wielkiego, nieżyjącego już artysty z naszego regionu Mirka Breguły. Celem koncertu jest zaprezentowanie twórczości Mirka Breguły w nowych aranżacjach, przybliżenie jego twórczości młodemu pokoleniu, a także przypomnienie jej jego fanom jak i fanom całego zespołu Universe.

Od samego początku, w założeniu wydarzenia miała to być szansa dla tych, którzy uwielbiają jego twórczość i ich marzeniem było zaśpiewać piosenki artysty publicznie. Z tego też względu i w tym roku, daliśmy szansę młodym artystom, którzy zgłaszali się do nas ze swoimi nagraniami wykonań. Wśród nich wyłoniliśmy tych, którzy wystąpią już 3 listopada na X Przystanku Krajcok, oto ich nazwiska:

Piotr Tatura
Jakub Zapała
Łukasz Otręba
Adrianna Noszczyk i Atrophia
Amielia Cierpiał
Artur Klahs
Joanna Dropik
Marek Hadrian
Mariusz Grabowski
Radosław Bugański
Tomasz Jabcoń
Tomasz Osajda
Leszek Wikłak
Martyna Guzy

Na koncercie nie zabraknie też Henryka Czicha - lidera zespołu Universe, który również zaprezentuje dla nas swoje utwory. Dopełnieniem wydarzenia będą wywiady z osobami, które znały tego wielkiego artystę, jakim był Mirek Breguła.

Info: majka@chck.pl; 32 247 39 56

Bilety: 20 zł

Uwaga. W związku z sytuacją epidemiologiczną wszystkim naszym gościom rekomendujemy wydrukowanie i przyniesienie ze sobą wraz z biletem poniższego oświadczenia. Oświadczenie dla gości SDK

Ten wpis został opublikowany w . Dodaj odnośnik ulubionych.

NASI PARTNERZY: