07.11.2021 Kup bilet online
godz. 18:00
niedziela

Early Birds oraz laureaci XIV Festiwalu PAW

Zapraszamy na wyjątkowy koncert, podczas którego usłyszymy laureatów XIV Festiwalu Piosenki Artystów Wrażliwych oraz gwiazdę wieczoru – zespół Early Birds, który wrażliwość wyraża każdym dźwiękiem swojej muzyki.

Early Birds to grupa przyjaciół, których wspólna muzyczna podróż rozpoczęła się w 2016 roku. Muzyczne wykształcenie, które zdobyli na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej w Katowicach, w połączeniu ze specyficzną wrażliwością, sprawiają, że ich muzyka potrafi poruszyć niejedno zatwardziałe serce.

„Poranne Ptaszki” przyszły na świat dzięki Martynie Kubiak, która w zespole pełni rolę wokalistki, kompozytorki oraz autorki tekstów. Muzyka zespołu Early Birds to przede wszystkim autorskie utwory liderki, ale również standardy muzyki rozrywkowej w oryginalnych aranżacjach. Gatunkowo oscylują między jazzem, poezją śpiewaną, a alternatywnym popem. W najnowszych propozycjach nie stronią również od elementów elektroniki.

Dzięki nietuzinkowemu zestawieniu instrumentów, w którego skład wchodzą:wibrafon, kontrabas/gitara basowa, instrumenty perkusyjne oraz zestwa perkusyjny, brzmienie zespołu Early Birds jest tak intrygujące i jedyne w swoim rodzaju.

Bilety 20 zł
Info i rezerwacje:
Agnieszka Woźniczka
agnieszka_w@chck.pl
32/247-39-57

Uwaga. W związku z sytuacją epidemiologiczną wszystkim naszym gościom rekomendujemy wydrukowanie i przyniesienie ze sobą wraz z biletem poniższego oświadczenia. Oświadczenie dla gości SDK

Ten wpis został opublikowany w . Dodaj odnośnik ulubionych.

NASI PARTNERZY: