Wyswietl wieksza mape

 

 

CHORZOWSKIE CENTRUM KULTURY

41-500 CHORZÓW

ul. Henryka Sienkiewicza 3

nr konta bankowego: 61105012431000002323773735

Z-CA DYREKTORA ODDZIAŁ STAROCHORZOWSKI DOM KULTURY

Antoni Sobczyk

e-mail: antoni.sobczyk@chck.pl

DZIAŁ MERYTORYCZNY

KOORDYNATOR DZIAŁU MERYTORYCZNEGO

Joanna Barnaś-Wójcik

e-mail: joannabw@chck.pl

BIURO WYDARZEŃ:

Danuta Pacyna

tel. 32 247-39- 53

e-mail: danuta_p@chck.pl

Sebastian Szajek

tel. 32 247-39- 57

e-mail: sebastian@chck.pl

CHORZOWSKIE CENTRUM ANIMACJI ORAZ SCENA POWSZECHNA:

Piotr Szromek

tel: /32/ 247 39 58

e-mail: piotr@chck.pl

Marek Krupa

tel. 32 247-39- 58

e-mail: marek@chck.pl

EDUKACJA KULTUROWA

Agnieszka Woźniczka

tel: 32 247- 39-56

e-mail: agnieszka_w@chck.pl

DZIAŁ TECHNICZNY:

GOSPODARZ OBIEKTU -KOORDYNATOR

Grzegorz Kotala

tel. 32 247-39-52
tel. 604-285-115

e-mail: grzegorz@chck.pl

PORTIERNIA – tel. 32 247-39- 50

 

kasa SDK czynna codziennie od poniedziałku do piątku

od 14.00 do 18.00 oraz godzinę przed imprezą.

NASI PARTNERZY: