Wyswietl wieksza mape

Kasa SDK czynna  codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach 14.00 – 18.00
oraz godzinę przed imprezą.

W dniu 18.09.2020 kasa nieczynna.

Starochorzowski Dom Kultury
ul. Siemianowicka 59
41-503 Chorzów
oddział Chorzowskiego Centrum Kultury
ul. Henryka Sienkiewicza 3
41-500 Chorzów

nr konta bankowego: 61105012431000002323773735

Z-ca DYREKTORA Oddziału STAROCHORZOWSKI DOM KULTURY

Antoni Sobczyk
e-mail: antoni.sobczyk@chck.pl

Koordynator ds. imprez

Tomasz Mich
tel. 32 247-39- 57
e-mail: tomasz.mich@chck.pl

Koordynator ds. artystycznych i edukacji
Joanna Barnaś-Wójcik
e-mail: joannabw@chck.pl

Danuta Pacyna
tel. 32 247-39- 53
e-mail: danuta_p@chck.pl

Agnieszka Woźniczka
tel: 32 247- 39-56
e-mail: agnieszka_w@chck.pl

Marek Krupa
tel. 32 247-39- 58
e-mail: marek@chck.pl

KINO FRAJDA

Piotr Szromek
tel: 32 247-39-58
e-mail: piotr@chck.pl

DZIAŁ PROMOCJI

Anna Bratek
annabratek@chck.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

K00rdynator działu technicznego
Michał Marzetz
tel. 32 247-39-52
tel. 604-285-115
e-mail: michał@chck.pl

PORTIERNIA – tel. 32 247-39- 50

NASI PARTNERZY: