Wynajmij jedną z naszych sal!

Starochorzowski Dom Kultury ma swoją siedzibę na Krajcoku przy ulicy Siemianowickiej 59. Zabytkowy budynek wzniesiony w 1904 roku przez mistrza budowlanego F. Wieczorka w stylu historyzującym o cechach romańskich stanowi charakterystyczny element krajobrazu Chorzowa Starego. Tym bardziej zachęcamy do skorzystania z oferty wynajmu sal w naszym domu kultury. Zapewniamy indywidualne podejście oraz dostosowanie do preferencji klienta:)

UWAGA! Gwarancją rezerwacji jest podpisana umowa najmu.
Obsługa najmów (z wyłączeniem Sali kinowej):
danuta_p@chck.pl, tel. 32 247-39-53

Sala widowiskowa

Sala ze sceną na 300 osób, wyposażona w profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy. Idealna na wydarzenia takie, jak koncerty, spektakle, kabarety. To także świetne miejsce na zorganizowanie wesela, studniówki, urodzin czy innych ważnych uroczystości, o czym co roku przekonuje się wiele osób.

Ogród

Zielona przestrzeń wraz z parkingiem sprawdzi się w przypadku letnich, kameralnych (max 100 osób) koncertów (możliwość ustawienia mobilnej sceny), jak również warsztatów, czy zajęć ruchowych na świeżym powietrzu.

Galeria „NA STRYCHU”

Galeria “Na strychu” to klimatyczne miejsce w SDK. Można tam zorganizować minikoncerty, spektakle, prezentacje, konferencje, warsztaty czy wykłady. Wkomponowany w przestrzeń galerii aneks kuchenny pozwala wygodnie zorganizować spotkania rodzinne, imprezy okolicznościowe. Przestrzeń pomieści 50 osób widowni. Myśląc o organizacji imprezy okolicznościowej czy warsztatów proponujemy ograniczyć liczbę uczestników do 35, co podniesie komfort.

Sala teatralna

Sala teatralna - idealna na warsztaty (nie tylko teatralne). Wyposażona w system nagłośnieniowy, mikrofony. Elementami sali są również kulisy i scena (podwyższenie).

Kino Frajda

Kino FRAJDA to wyjątkowe, kameralne miejsce (na widowni zmieści się 20 osób) skupiające społeczność lokalną wokół sztuki filmowej. Aby film stał się jeszcze bliższy mieszkańcom Chorzowa (ale nie tylko!) istnieje możliwość wynajmu sali kinowej do własnych projekcji. To świetny pomysł na urodziny, świętowanie rocznicy ślubu, randkę czy po prostu przeżywanie wraz z grupą przyjaciół emocji pokazanych na dużym ekranie. Kino to również przestrzeń, która może posłużyć do zorganizoawnia konferencji czy szkoleń, w tym szkoleń online.

Mediateka

Przed Kinem znajduje się Mediateka – nowoczesną sala multimedialną, która może posłużyć jako przestrzeń wystawowa lub kameralne miejsce spotkań. W Mediatece możliwa jest ekspozycja wystawy prac plastycznych. Dysponujemy systemem wystawienniczym oraz gablotami ekspozycyjnymi. W wypadku, kiedy wystawa składać się będzie z większej ilości elementów możliwe jest rozszerzenie przestrzeni wystawienniczej o hol główny. Mediateka to dobre miejsce do interdyscyplinarnych działań artystycznych. Zaopatrzona w rzutnik oraz tablicę interaktywną pozwala na połączenie ekspozycji rysunku, grafiki, malarstwa z prezentacjami animacyjno-filmowymi. Ponadto bliskość Sali kinowej wyposażonej w nowoczesny sprzęt audiovideo daje możliwości połączenia wielu dyscyplin artystycznych.

Jesteś zainteresowany wynajęciem Sali kinowej bądź Mediateki? Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej: 32 247 39 55, frajda@chck.pl

NASI PARTNERZY: