Pn
godz. 17.00

GRUPA TEATRALNA DIDASKALIA

Zajęcia teatralne dla dzieci od 8 roku życia.

Spotkanie organizacyjne 27 września, g. 17.00

Zajęcia od października w poniedziałki

Czy myślałeś/myślałaś kiedyś aby stać się księżniczką, księciem albo ogromnym lwem, małą myszką lub ptakiem, potrafiącym latać w przestworzach? Chciałbyś/chciałabyś zostać astronautą, pisarką/pisarzem albo podróżować po całym świecie i mieć niesamowicie wiele przygód?

Wiesz, że możesz przeżyć to wszystko i jeszcze więcej w TEATRZE!!!!
Jeżeli masz ochotę na niesamowite przygody zapraszam Cię do grupy teatralnej “DIDASKALIA”, której zajęcia będą się odbywać w każdy poniedziałek.

Nasze spotkania rozpoczną się od października.

Podczas zajęć:
● pobudzimy kreatywność,
● będziemy improwizować
● oswajać się ze sceną
● zaznajomimy się z podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi teatru
● zagramy na prawdziwej scenie!
● stworzymy wspaniały spektakl, pełen muzyki, światła, ruchu i słowa.

W tym roku czeka nas wspaniała przygoda, w której stworzymy spektakl pod tytułem “Karnawał zwierząt” z wykorzystaniem muzyki Camilla Saint-Saensa, będziemy się mogli wcielić wspaniałe zwierzęta i nie tylko.
DO ZOBACZENIA NA SCENIE!

Koszt 40 zł/mies.

Zapraszamy do zapisu i płatności przy pomocy systemu zajęciowego VisualActivity. Nowy system pozwoli Państwu zarejestrować siebie lub swoje dziecko na zajęcia, podglądać plan zajęć oraz dokonywać płatności bez wychodzenia z domu. Co ważne: prosimy o wcześniejszy kontakt z pracownikami SDK lub ChCK lub bezpośrednio z instruktorem w celu upewnienia się, że w grupie jest miejsce. Kliknij by przejść do systemu:

NASI PARTNERZY: