Śr. i Czw.
godz. 16:30 i 18.00
cena: 80, 90zł

CERAMIKA

Warsztaty ceramiczne to zajęcia wielopokoleniowe dla osób w każdym wieku , podczas których uczestnicy pod okiem ceramika artystycznego poznają tajniki pracy z gliną i techniki jej zdobienia.

Podczas zajęć, każdy pobudzi swoją kreatywność oraz zdolności manualne wykonując według własnych pomysłów przedmioty użytkowe, figurki i odlewy, a także aktywnie przygotowując się do okolicznościowych świąt, tworząc ozdoby i pamiątki dla bliskich.


Zajęcia dla dzieci:
Środa, 16.30 - 18.00 gr. 1
Czwartek, 16.30 - 18.00 gr. 2

Koszt: 80 zł/ miesiąc


Zajecia dla dorosłych:
Środa, 18.00 - 20.00 gr. 1
Czwartek, 18.00 - 20.00 gr. 2

Koszt: 90 zł/ miesiąc

Prowadzenie: Magdalena Rzeźniczek-Czapnik

Odkąd pamiętam jestem ceramikiem artystycznym 🙂 Egzamin zdałam w 2001 roku i od tego czasu dzielę się swoją wiedzą oraz doświadczeniem nie przestając się kształcić na wielu poziomach. Jestem pedagogiem, arteterapeutą, socjologiem, ukończyłam kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu. Prowadzę arteterapię przez ceramikę w szkołach i ośrodkach. Mam swoją markę oraz interesuję się szeroko rozumianym rozwojem. W 2011 roku zbadałam środowisko ceramików i odkryłam, że wykształcony ceramik to zawód ginący. Zajęcia w Starochorzowskim Domu Kultury mają formę otwartą i każdy uczestnik może realizować własne pomysły ćwicząc kreatywność oraz doświadczając możliwości gliny.


Zajęcia odbywają się od września do czerwca.


Regulamin zajęć


Zapraszamy do zapisu i płatności przy pomocy systemu zajęciowego VisualActivity. Nowy system pozwoli Państwu zarejestrować siebie lub swoje dziecko na zajęcia, podglądać plan zajęć oraz dokonywać płatności bez wychodzenia z domu. Kliknij by przejść do systemu:

NASI PARTNERZY: